• Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e


logo.png


DIMENSION me një experience 10 vjecare të stafit të saj në Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nëpërmjet shërbimeve të ofruara pëcjell për tregun e punës vlerat më të mira profesionale. Jeni individe në kërkim të karrieres tuaj apo kompani në kërkim të stafit më të mirë për ekipin tuaj, na kontaktoni për të bërë zgjedhjen e duhur. Në emër të një restoranti të suksesshem që operon në Shqipëri, DIMENSION po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin:

KAMARIER /E
FUNKSIONI BAZË DHE QËLLIMI I PËRGJEGJËSIVE
Merr porositë dhe shërben mysafirët me pije dhe ushqim. Sigurimi se ushqimi dhe pijet shërbehen në mënyrë të shkëlqyeshme. Faturimi dhe procesimi i pagesave.

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË
• Të jetë komunikativ;
• I motivuar për punë;
• Aftësi për punë nën presionin e kohës;
• Performon detyra te perditeshme te pergjithshme;
• Monitoron dhe mbikqyre klientin per te siguruar nje kenaqesi te plote per ushqimin dhe sherbimin;
• Pergjigjet menjehere dhe me miresjellje per cdo kerkese;

KUALIFIKIMET DHE AFTËSITË E KËRKUARA
Edukimi: Duhët të kenë mbaruar arsimin e mesëm dhe te kete njohuri te mira te gjuhes italiane ose angleze;

Eksperiencë Pune: Kandidatet duhet të kenë të paktën 2 vite eksperiencë në këtë fushë;


Mirëpresim të gjithë kandidatet e interesuar të cilët mund të dërgojnë aplikimin e tyre (letër shoqëruese dhe CV në adresën:rekrutime@dimensionhr.al;Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do të njoftohen për intervistë.


Afati i dorëzimeve të CV-ve është deri më 30 Korrik 2018


JU MIRËPRESIM!
DIMENSION sh.p.k .Blvd ”Gjergj Fishta “ Pallati Delta shk.1,kati i 4 ǀ Tirane ǀ Albania Office
Tel: +35542255506 ǀ www.dimensionhr.al




Cel. : +355674647484
 


Apply WhatsApp
Back
Top