Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike full suspension / dy amortizatore 28.000 Leke

  Ngjyra.....: gri metalizato

  Shes biciklete Deven Adventure full suspension (dy amortizatore).
  Frena mekanike me disk per nje frenim te sigurt dhe me kosto te ulet mirembajtjeje.
  Goma te reja per cdo lloj terreni.
  Permasa e trupit M
  Amortizatore 150 mm

  Cel. : 0682021616
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 01.jpg
S: 269
Madhesia: 50.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 02.jpg
S: 112
Madhesia: 48.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 03.jpg
S: 102
Madhesia: 84.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 04.jpg
S: 94
Madhesia: 89.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 05.jpg
S: 99
Madhesia: 55.1 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu