kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike full suspension / dy amortizatore 28.000 Leke

  Ngjyra.....: gri metalizato

  Shes biciklete Deven Adventure full suspension (dy amortizatore).
  Frena mekanike me disk per nje frenim te sigurt dhe me kosto te ulet mirembajtjeje.
  Goma te reja per cdo lloj terreni.
  Permasa e trupit M
  Amortizatore 150 mm

  Cel. : 0682021616
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 01.jpg
S: 316
Madhesia: 50.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 02.jpg
S: 134
Madhesia: 48.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 03.jpg
S: 121
Madhesia: 84.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 04.jpg
S: 114
Madhesia: 89.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 05.jpg
S: 119
Madhesia: 55.1 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu