devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 2, 68 m² bosh ka vetem banak kundrabanak 27.000 Leke (Tek Medreseja ne rruge kryesore)

  Tek Medreseja ne rruge kryesore bosh,ka vetem banak kundrabanak.Jepet me qera 2+1 bosh ka banak kundrabanak kati 2 tek Medresejane rruge kryesor me pamje nga ruga kryesore dhe nga prapa, perball me shkolles Misto Mame,i restauruar totalisht,dy dhoma e gjumit me parket jepet vetem me afat te gjate.Mbi argjendari Festimi shih fotot.cmimi 27000 lek ose 210 euro Cel. : 0672023030
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: D5A37494-0867-4DED-A45F-8912007A19F2.jpg
S: 143
Madhesia: 80.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DBC0D023-CC7B-4159-AE60-146570F5762D.jpg
S: 101
Madhesia: 37.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1F422472-AD80-49F3-AD68-EF47A0DFAA37.jpg
S: 34
Madhesia: 34.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 007930BB-641E-4540-91CC-A3FE37B5B891.jpg
S: 32
Madhesia: 31.4 KB