devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Klering--Tirane,shes apartament cilesor 2+1+A+BLK Kati 5,115 m²,109.000 Euro (HIPOTEKA)

  Zona/Rruga : Rruga Panorama

  Apartamenti ndodhet ne zone teper te preferuar ne Tirane,Hipoteka.

  Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

  Ka siperfaqe prej 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 banimit,pamje fantastike.

  Cilesia nr 1 ne tirane per punimet ne objekt.

  Cmimi : 109.000 Euro

  Aktualisht eshte ne faze perfundimi!

  Komisioni 1% per bleresin..

  Kontakt:

  Cel : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: reno 21.jpg
S: 1006
Madhesia: 86.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: reno 22.jpg
S: 707
Madhesia: 76.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: reno 23.jpg
S: 502
Madhesia: 100.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: reno 24.jpg
S: 516
Madhesia: 62.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: reno 25.jpg
S: 540
Madhesia: 55.6 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar