kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Televizor Philips TV 42" Full HD Smart tv dhe 3D me 2 syze 49900 Leke

  Shitet Philips TV 42" Full HD Smart tv dhe 3D me 2 syze
  • Super Televizor shume pak i perdorur.
  • 107 cm (42")
  • TV LED Full HD
  • Dual Core
  • DVB-T/T2/C
  • Wi-Fi Miracast

  Ambilight


  Per te mare me teper info ,mund te clikosh poshte linkun ne faqen zyrtare.


  https://www.philips.co.uk/c-p/42PFT6...d-and-smart-tv


  Eshte ne gjendje te perkryes.

  Kontakt::tipsnow2204@yahoo.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3310838_R_Z001A.jpg
S: 44
Madhesia: 30.0 KB