1. Standart Tirane, shes motoskaf MERCURY

  Shesim motoskaf te kompletuar me letra te rregullta dhe me karrel te ri, tapiceri e re, motorri eshte Mercury 25 , gjatesia 4,7 m, gjeresia 1,9 m, , eshte e mologuar per 5 persona ne bord.
  Per me shume mundeni te na kontatoni ne numerin 068 60 92 363

  Cmimi Okazion! 500,000 leke i diskutueshem!


  Cel. : 068 60 92 363
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: viber image.jpg
S: 455
Madhesia: 108.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 433
Madhesia: 39.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 315
Madhesia: 46.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 309
Madhesia: 61.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 311
Madhesia: 82.0 KB