kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Skaner Skaner 3D/Artec Eva 5.000 Euro

  Super Oferte – Scaner 3D (Artec Eva), Cmimi 5,000 euro:

  - Dixhitalizim 3D I cdo modeli fizik ekzistues
  - Nuk kerkon kalibrim , ka rezolucion shume te larte dhe ngjyra te teresisht reale
  - Kap deri ne 2 milion pika per sekonde me nje saktesi skanimi deri ne 0.1mm
  - Dimensionet 261,5 x 158,2 x 63,7 mm (lehtesisht I transportueshem)
  - Skanon objekte me siperfaqe mesatare dhe te madhe

  Gjendje shume e mire, per me teper info kontaktoni ne tel: 0672047803
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: artec eva.jpg
S: 31
Madhesia: 14.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu