kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Printer (Printer 3D ProJet 1200) Cmimi 2.500 Euro

  Super Oferte - Printer 3D (ProJet 1200) Cmimi 2,500 euro:

  -printon me VisiJet FTX, material rezistent dhe I forte
  - ngjyrat qe printon, jeshile,gri, transparente, e argjente, e arte
  -vellimi I printimit, 4.3 x 2.7 x 1.8 cm
  - filet ne hyrje, STL,
  - fushat ne te cilat mund te perdoret, argjendar, laboratoret ortodontike, dizajnerėt etj

  Gjendje shume e mire, per me teper kontaktoni ne cel: 0672047803
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1200.jpg
S: 42
Madhesia: 14.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu