kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Etazhere me pasqyre 6900 Leke

  Shiten 2 etazhere te zinj te mirembajtur,ku mund te ndahen tek e tek,ose te bashkohen ne nje te vetme.
  Etazheret shiten te dy bashke ,jo vec e vec
  Cmimi eshte 6900 leke deri me dt 29.06.2018
  Nuk marim persiper transportin,dhe punen e hamallit per ta zbritur.Etazheret ndodhen tek stadiumi Dinamo ne katin e 2-te te nje ndertimi te vjeter.

  Shiko foton poshte.

  Kontakt: tipsnow2204@yahoo.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Etazher.jpg
S: 76
Madhesia: 55.5 KB