kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shitet biznesi lokal kafe & fast food, kreperi (21 DHJETORI)

  Zona/Rruga : 21 DHJETORI

  Shitet biznesi "kafe & fast food,kreperi",i kompletuar me paisje per fast food ,kreperi ose dhe zgare.Paisjet jane profesionale,cilsore dhe inox,
  jane te blera ne Greqi.
  Biznesi eshte i ri dhe ka vetem 1 vit qe funksionon.
  Koncepti dhe interieri eshte realizuar me projekt arkitektonike.
  Lokalit eshte ne zonen e 21 Dhjetorit prane Inxhinieris se Ndertimit, nji nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne te cilin egziston bllok lokales me frekuentim te larte.
  Biznesi eshte i vetmi me ushqime Fast food &kreperi ne zone, ne nji reze goxha te madhe.
  Vendodhja e lokalit eshte mbi rrugen Naim Frasheri e cila lidhet me rrugen e Kavajes, prane call centerit ids dhe Drejtoris se Sigurimeve Shoqerore.

  Cel. : 0694531009
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 118
Madhesia: 38.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 119
Madhesia: 54.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Untitled-1.jpg
S: 112
Madhesia: 54.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 105
Madhesia: 52.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 107
Madhesia: 55.6 KB