devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 83 m² 49.800 Euro (Konfernca e Pezes)

  Zona/Rruga : Konfernca e Pezes  Apartament 2+1 per Shitje ne Misto Mame
  Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim mbi dyqane dhe eshte i organizuar
  si dupleks
  Apartamenti perbehet nga :
  2 dhoma gjumi
  sallon + Kuzhine
  1 Tualet
  Ballkon
  Disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem hipotekor
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni
  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Cel. : 0675981865
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: m1.jpg
S: 695
Madhesia: 17.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: m2.jpg
S: 502
Madhesia: 13.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: m3.jpg
S: 490
Madhesia: 13.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: m4.jpg
S: 492
Madhesia: 17.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: m5.jpg
S: 481
Madhesia: 21.0 KB