Kliko

 1. Standart Tirane, shes biciklete Fischer 28.5 E-BIKE. 1.000 Euro

  E bike e fischer Germane pothuj se e re vetem 373km.

  Bateria me 2 vite garanci dhe motorri me 10 vite e pajisur me te gjitha opsionet e mundeshme full.

  Me nje karikim ben 70-90km, pa mashtrime sic thone disa 150km.... karikohet nga 0 per rreth 4 ore me nje kosto te = me karikimin e nje Celulari!!
  Do me then qesharake.

  Bateria hiqet per 1 sekond fare lehte me celes te posacem dhe mund te merret lehtesishte ne shtepi dhe kudo per ta karikuar,

  Motorr dhe bateria 48V me i fuqishmi i kategorise me 4400W.
  E re kushton mbi 2.000 Euro me opsionet baze. Live eshe shume shume e bukur nuk ta jep pershtypjen ne foto.

  Cmimi i pa diskutueshem 1mije Euto (1.000 Euro) 1.250.00 Leke.

  Kush do e blej do i bej nje super dhurat vetes!!

  Nese doni me te lire sju ndihmoj dot ka rraqe plot pazari mos kerkoni te blini cfare sju mban xhepi.

  Cel. : 0692121755
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Biciklet-Fischer-29-E-Bike-OKAZION-- (1).jpeg
S: 626
Madhesia: 61.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Biciklet-Fischer-29-E-Bike-OKAZION-- (2).jpeg
S: 311
Madhesia: 65.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Biciklet-Fischer-29-E-Bike-OKAZION-- (4).jpeg
S: 313
Madhesia: 67.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Biciklet-Fischer-29-E-Bike-OKAZION--.jpeg
S: 292
Madhesia: 36.9 KB