kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete E-BIKE Fischer 29 1.000 Euro

  Ngjyra.....: e zeze

  E bike e fischer pothuj se e re vetem 373km , bateria me 2 vite garanci dhe e pajisur me te gjitha opsjonet e mundeshme full.
  Me nje karikim ben 70-90km, pa mashtrime sic thone disa 150km.... karikohet nga 0 per rreth 4 ore me nje kosto te = me karikimin e nje Celulari do me then qesharake.
  Bateria hiqet per 1 sekond fare lehte me celes te posacem dhe mund te merret lehtesishte ne shtepi dhe kudo per ta karikuar,
  Motorr dhe bateri 48V me i fuqishmi i kategorise me 4400W.
  E re kushton mbi 2000€ me opsionet baze. Live eshe shume shume e bukur nuk ta jep pershtypjen ne foto.


  Cmimi i pa diskutueshem.

  Kush do e blej do me falenderoj shume kohe mbrapa ju a them me bindje se nuk jeni te paret!

  Cel. : 0692121755
  Cel : 0695151484
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Biciklet-Fischer-29-E-Bike-OKAZION-- (1).jpeg
S: 9
Madhesia: 61.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Biciklet-Fischer-29-E-Bike-OKAZION-- (2).jpeg
S: 8
Madhesia: 65.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Biciklet-Fischer-29-E-Bike-OKAZION-- (4).jpeg
S: 7
Madhesia: 67.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Biciklet-Fischer-29-E-Bike-OKAZION--.jpeg
S: 7
Madhesia: 36.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Biciklet-Fischer-29-EBike-OKAZION-- (1).jpeg
S: 729
Madhesia: 65.4 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu