devinf.com
kliko


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 103-Tirane-Super Okazion!Shitet,Apartament Cilėsor 2+1,sip.100m²,2-banjo,3-ballkone,kati 5,Pallat Ri,Cmimi 107'000euro-,Blv.Zhan D'Ark,buzė Lanės,70m nga Unaza/Ura Brrylit,10-min kėmbė nga qendra!

  Shitet:Apartament cilėsor tipit 2+1,sip.100m2, me 3-ballkone, 2-banjo,kati 5-tė banim, Pallat i Ri 10-katėsh,nė Blv."Zhan D'Ark", buzė Lanės,70m nga Unaza/Ura Brrylit/"A.Kasemi",segmenti qė lidh Brrylin (krahu Tirana Bank) me Urėn e Maternitetit Ri, zonė mjaft e preferuar,10-minuta nė kėmbė nga Qendra e Tiranės.
  Zona e Brrylit/Maternitetit Ri: ėshtė njė ndėr zonat mė tė preferuara tė Tiranės e mirė-integruar me tė gjitha arteriet kryesore urbane dhe zonat e tjera. Kjo ėshtė njė zonė (Brryli, Ministria e Jashtme, Ali Demi, Materniteti Ri etj) mjaft e preferuar pėr banim dhe ndėr mė tė pastrat nga ana ekologjike dhe ambjentale, me pak pjerrėsi pėr largimin e ujėrave sipėrfaqėsorė, e pozicionuar gjeografikisht mjaft mirė nė krahun/drejtimin e Malit tė Dajtit. Segmenti buzė Lanės nė tė dyja anėt e saj, nga Ura-Brrylit deri tek Materniteti i Ri (K. Glozheni) ėshtė mbushur me ndėrtime (pallate) tė reja, cilėsore dhe ėshtė kthyer nė njė zonė mjaft e preferuar, me gjelbėrim, hapėsira tė gjėra, me frymėmarrje, ajėr relativisht mė tė pastėr dhe me pamje tė bukur nga Dajti dhe qendra e Tiranės.
  Pallati dhe Pozicioni tij, ku ndodhet edhe Apartamenti/Prona nė shitje, gjendet nė krahun e djathtė tė rrjedhės sė Lanės, 70m mbi Unazėn/Brrylin/A.Kasemi, nė segmentin qė lidh Urėn e Brrylit (Tirana Bank) me Maternitetin Ri (K.Glozheni), pozicionuar nė linjėn e parė buzė trotuarit-Lanės , nė bulevarditn "Zhan D’Ark". Pallati ėshtė me shtrirje dhe pamje mė tė madhe nga Lindje/Jug-Lindja(Dajti &Lana) dhe Veri/Veri-Perėndimi..
  Pallat i ri, ndėrtim i viteve 2002-2004, me 10-kate mbi tokė dhe njė kat nėn-toke, 2(dy)-katet e para mbi tokė janė sipėrfaqe tregtare dhe shėrbimesh, ndėrsa 8-katet e tjera banim. Pallati ka dy hyrje, me ashensor, shkallė tė bollshme, me dritė artificiale. Holli nė kat ėshtė i bollshėm dhe nė ēdo kat ka nga 4-apartamente. Ky pallat vlerėsohet si ndėrtimi mė cilėsor e mė solid nė zonė dhe me pozicion mjaft tė mirė. Mikro-zona ku gjendet pallati ėshtė e mirė-sistemuar, gjelbėruar, shikohet lehtėsisht mali i Dajtit dhe rrjedha e Lanės drejt qendrės Tiranės, me shumė gjallėri dhe aktivitete tregtare e shėrbimesh, lokale prestigjoze, lehtėsi dhe mundėsi parkimi sipėrfaqėsor, ndodhet ngjitur me unazėn/Brrylin...etj.
  Apartamet cilėsor: tipit 2+1 i bollshėm me sipėrfaqe neto nė Ēertifikatėn e Pronėsisė 100.12m2, 2-banjo, e 3-ballkone, njė koridor, 2-dhoma gjumi tė bollshme dhe njė pjesė ndenje/sogiorno tė bollshme, nė katin e 5-tė banim. Apartamenti ėshtė me dritė tė bollshme dhe lehtėsisht i ajrosshėm, me pamje/ pozicion nga veri/lindja dhe veri-perėndimi. Eshtė komplet i mobiluar dhe funksional, me kuzhinė, banjo tė kompletuar e funksionale, kėndin e ndėnjes/sogiornon dhe dhomat e gjumit tė mirė mobiluara. Tė gjitha pjesėt e apartamentit, pėrveē banjove janė me dritė dhe ajrosje natyrale.
  Pėrbėrja/planimetria apartamentit: Nga dera kryesore futesh nė koridorin,
  qė shkon deri tek pjesa e ndėnjes, i lidhur (hapėsira tė hapura) me dy koridore mė tė vegjėl majtas dhe djathtas. Nga pas-derės kryesore, nė tė djathtė ėshtė njė koridor i vogėl,i lidhur me koridorin kryesor (tė madhin) qė shėrben pėr portmontonė etj. Nė tė majtė tė hyrjes/koridorit kryesor ėshtė njė mini-koridor qė tė ēon nė dhomat e gjumit dhe banjo-dush. Nė kėtė mini-koridor, nė tė majtė ėshtė banjo-dush e kompletuar me tė gjitha pajisjet dhe aksesorėt, ndėrsa nė tė djathtė gjendet njė dhomė gjumi, me pėrmasa relativisht tė bollshme, dritare veri-perėndim, ndėrsa nė vazhdim tė mini-koridorit ėshtė dhoma tjetėr e gjumit edhe kjo e bollshme, mobiluar dhe me derė-dritare/dalje nė ballkon. Ballkoni relativisht i bollshėm, formė llozhe dhe i mbyllur me vetratė-duralumin dopio-xham, me pamje nga perėndimi. Nė vazhdim tė koridorit kryesor nė tė djathte eshte njė banjo, e kompletuar e funksionale, pėrmasa mesatare, dhe nė vazhdim koridorit gjendet pjesėn e ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn (e kompletuar me tė gjitha pajisjet) dhe kėndi i ngrėnies. Kjo pjesė me pėrmasa relativisht tė bollshme, nė formė katrore, me shumė dritė natyrale(futet nga njė dritare relativisht madhe nga veri-perėndimi dhe dere-dritare e ballkonit nga veri-lindja). Nga pjesa e kuzhine-ngrėnie, si zgjatim kalohet nė njė ballkon tė vogėl me pamje nga veri-lindja, i cili ėshtė i mbyllur me vetrate dhe nga kėtu kalohet edhe nė ballkonin mė tė madh nė formė llozhe, i mbyllur me vetrata levizshme dopio-xham, me pamje nga veri-lindja dhe qė shėrben kryesisht pėr gatimet me erė/barbecue grill.
  Muret dhe tavanet: Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė suvatuara dhe tė lyera me ngjyrė tė hapura, mente etj, ndėrsa tavanet normale, ngjyrė tė bardhė. Dyshemeja:ėshtė e shtruar e gjitha me pllaka cilėsore, me pėrmasa katrore dhe ngjyrė bezhė tė hapura.
  Dyert e brendshme: prej druri, cilėsore, ngjyrė kafe nė mjalte, ndėrsa dyert e ballkoneve, si dhe dritraret vetratė-duralumin dopio xham, ngjyrė gri errėt.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual:Apartamenti ka qenė i porositur nga pronarėt qė nė momentin e ndėrtimit dhe nga pėrfundimi i ndėrtimit tė pallatit, e deri-aktualisht banohet nga tė zotėt. Pėr arsye tė largimit nga vendi, bashkim familjar, apartamenti ėshtė nxjerre nė shitje.
  Dokumentacioni:Ēertifikatė Pronėsie, i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi Shitjes: Shitet me 107'000euro,
  i kompletuar e mobiluar,
  Adresa: Nė Blv."Zhan D'Ark",buzė Lanės,70m nga Unaza/Ura Brrylit/"A.Kasemi",segmenti qė lidh, Brrylin (krahu Tirana Bank) me Urėn e Maternitetit Ri, 10-minuta nė kėmbė nga Qendra e Tiranės. adgss
  Cel:0696281433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180527_135701.jpg
S: 681
Madhesia: 53.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180527_133900.jpg
S: 340
Madhesia: 64.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180527_133848.jpg
S: 347
Madhesia: 29.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180524-WA0006.jpg
S: 334
Madhesia: 35.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180527_134052.jpg
S: 354
Madhesia: 44.4 KB