Call-it Tirane ofron mundėsinė mė tė mirė pėr ju!


  • Orare pune duke filluar nga 4, 6, 8 orė.
  • Pagesa 1,8 €/ora, kontrata deri nė 25 € gjithashtu edhe bonuse ditore & javore prej 20€
  • Ambjent komod e miqėsor.


Kriteret:


  • Tė jeni mbi 18 vjec
  • Tė keni njohuri tė mira tė gjuhės italiane


APLIKO dhe ti dhe bėhu pjesė e grupit tonė!

Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, ne krahe te Deges se Thesarit,Tirane
E-mail: callitshpk@gmail.com
Cel:0699588328