Kliko

 1. Standart Biciklete Mountain Bike Meilda 8600 Austriake 19500 lek e diskutueshme

  Ngjyra.....: e zeze

  Biciklete e sjelle nga Austria,
  • marka Meilda 8600,
  • biciklete super design,
  • Vogue Sport Fashion,
  • Fashion Super Sport 7005,
  • disqe dopio mjaft rezistente,
  • goma Eywatire,
  • comfortable Light Anti Stab,
  • amortizatore EUON,
  • rrota para me vaj EUON,
  • kompanjol dhe liber Shimano Equipment,
  • Sun run 42T,


  ne gjendje pothuaj si e re.
  Cmimi 19 500 lek e diskutuar.  Cel. : 0684209382
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BicikleteMeilda.jpg
S: 766
Madhesia: 46.3 KB