kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shes Aparat Profesional Sony Cyber Shot 15.000 Leke

  Shitet Aparat Sony Cybershot DSC H300 si ne foto
  20.1 MEGAPIXEL / 35X optical zoom
  Per kontakt whatssap dhe viber
  0684050350.

  Cel. : 0684050350
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180427_130906.jpg
S: 170
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180427_130852.jpg
S: 117
Madhesia: 22.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180427_130832.jpg
S: 109
Madhesia: 28.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180427_130820.jpg
S: 111
Madhesia: 28.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu