kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart eBleva.com

    SHPK eBleva.com ėshtė ueb faqe pėr publikimin e shpalljeve pėr qira dhe shitblerje nė Kosovė. SHPK eBleva.com ėshtė e regjistruar nė Ministrinė e Tregtisė dhe Industrisė nė Republikėn e Kosovės me numėr biznesi 810068149 eBleva.com ėshtė portal i hapur pėr tė gjithė publikuesit dhe nuk merr pėrgjegjėsi pėr pėrmbajtjen e shpalljeve ose saktėsinė e tyre. Ne mundohemi qė informatat e paraqitura nė faqe tė jenė sa mė tė sakta por pėrgjegjėsia pėr saktėsinė e tyre ėshtė direkt e publikuesit tė shpalljes

    www.ebleva.com
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  logo2.png
S: 91
Madhesia:  72.4 KB