kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike ZIGZAG

  Ngjyra:E bardhe me jeshile

  Modeli: zig zag,biciklete e re,e prodhuar ne Greqi

  Gomat:Kenda K1027 Kadre, 54-584 (27.5x2.20 )

  Pjeset:shimanofrenat:frenat me alkool,madhesia e diskut=180/160mm

  Permasat:40/44/48/52/56 cm
  te dhena te tjera:biciklete e re/prodhim i vitit 2016/mountain bike/frena me alkool,hidraulike/cilesi e garantuar/eksluzivitet per JEZERCA/zgjidhni bicikleten qe deshironi tek ne dhe do te mbeteni te kenaqur/bicikleta qe mund ta kesh vetem ti ne Shqiperi
  Cel. : 045800026
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: zigzag e bardh.jpg
S: 238
Madhesia: 29.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu