kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes video kamera Panasonic NV-GS230 12.000 Leke

  Shitek video kamera Panasonic NV-GS230 ne gjendje te shkelqyer.
  Eshte perdorur veten 3 muaj.
  Shoqerohet me kutine origjinale dhe dizponon edhe trekembesh.

  Cel. : 0682094777
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pan2.jpg
S: 98
Madhesia: 18.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pan 1.jpg
S: 50
Madhesia: 22.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu