Kliko

 1. Standart (SUPER.. OKAZION) Tirane, Shes Mercedes-Benz C Class 220 CDI AVANTGARDE NAFTE (AUTOMATIK) Viti 2001, 4100 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110 /143 PS
  KM..........: 263 000

  Mercedes Benz C Classe 220 cdi ( Nafte ) Avantgarde Euro 4
  viti 2001-2002 Kamio Automatike (shume e ekonomike) 263 000 km
  Origjinale me Liber Servisi (gjerman) qe nga momenti i blerjes.. ( (TUV) Kontroll Teknik gjerman deri Janar 2020)
  Klima me 2 Zona ABS ESP Limitator Shpejtesie, Auto LED Light, 6 Air Bag, Sensor Dritash/ Shiu, Sendilje/ Xhama Elektrike, Radio/CD
  Timoni me Ulje/ Ngritje sipas deshires, Xhamat mbrapa te zinj, nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi etj..
  Gomat pothuajse te reja. Makina eshte ne gjendje perfekte Motorrike dhe Xhenerike, te gjitha sherbimet e bera ne Gjermani,
  e sapo ardhur nga Gjermania, Dogane te Paguar, Targa te reja etj.. ( ka vetem disa lyerje me nje vlere prej 180 eur)
  Makina disponon 8 Disqe bashke me Gomat, 4 jane Alumin (Made in Germany) (17) dhe 4 jane Hekur (15).
  (Cmimi : shume pak i diskutueshem)
  (Nese blihen vetem Disqet Alumin bashke me Gomat shiten 300 eur) sigurisht zbriten nga vlera e makines .. Tel. ☎️ 069 91 69 465


  Cel. : 069 91 69 465
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180501_170431.jpg
S: 108
Madhesia: 43.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180501_170513.jpg
S: 91
Madhesia: 29.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180501_170821.jpg
S: 176
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180402-WA0015.jpg
S: 86
Madhesia: 24.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180402-WA0016.jpg
S: 91
Madhesia: 33.2 KB