Asistente Zyre


DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale. Jeni individe nė kėrkim tė karrieres tuaj apo kompani nė kėrkim tė stafit mė tė mirė pėr ekipin tuaj, na kontaktoni pėr tė bėrė zgjedhjen e duhur. Nė emėr tė njė kompanie qe operon ne fushen juridike, DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin:
ASISTENTE ZYRE
DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ
• Menaxhimi i dokumentave, organizimi i takimeve nė kohė dhe pėrpikmėri;
• Pret, pėrcjell vizitorė tė huaj ose partnerė qė kanė lidhje me shoqėrinė, duke rakorduar; transportin dhe facilitetet e tjera;
• Menaxhon dokumentacionet nė dosje, shoqeruar me indeksin pėrkatės;
• Zhvillon dhe formaton dokumente tė ndryshme si dhe asiston nė pėrgatitjen e materialeve tė ndryshme tė shoqerisė;
• Dokumenton dhe arshivon kontratat sipas natyrės sė tyre;
• Organizon axhendėn, takimet dhe udhėtimet e punės pėr Drejtuesin e shoqėrisė;
• Pėrkthen saktė dokumentat nė kohėn e kėrkuar dhe me cilėsinė e kėrkuar;
• Mirėmban gjithė korespodencat e zyrės nė formė elektronike ose hard copy;
• Mirėmban dhe arshivon sistemin e dosjeve, korespodencave, procesverbalet e takimeve;
• Kujdeset pėr ҫėshtjet administrative tė zyrės;
• Organizon dhe kujdeset pėr blerjen e materialeve tė nevojshme pėr aktivitetin e zyrės;
• Organizon takimet dhe axhendėn e takimeve me partnerėt;
• Pėrgatitja e raporteve dhe informacioneve pėr menaxhimin;
• Pėrgatit dhe bėn prezantime nė power point;
• Gadishmėri dhe ndjekje e kėrkesave tė punės;
• Detyra tė tjera qė i ngarkohen;
• Ndėrmjetėson me kontakte brenda dhe jashtė vendit;
• Pėrgatit axhendat e takimeve dhe telefonatave;
• Raporton te administratori nė mėnyrė tė detajuar ecurinė e punės ditore.

KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA
Edukimi: Tė ketė mbaruar arsimin e larte per Juridik.
Eksperiencė Pune: Tė paktėn dy vite eksperiencė pune si asistente personale e njė administratori;
Aftėsi:
• Tė zotėrojė shkėlqyeshėm gjuhėn angleze (tė shkruar dhe tė folur)
• Tė ketė njohuri shumė tė mira nė pėrdorimin e programeve kompjuterike (paketa Microsoft Office)
• Tė jetė vigjilente dhe tė ketė aftėsi shumė tė mira organizative
• Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikimi, nė tė folur dhe tė shkruar.

Mirėpresim tė gjithė kandidatet e interesuar tė cilėt mund tė dėrgojnė aplikimin e tyre (letėr shoqėruese dhe CV nė adresėn:rekrutime@dimensionhr.al;Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.
Afati i dorėzimeve tė CV-ve ėshtė deri mė 08 Gusht 2018
JU MIREPRESIM!
DIMENSION sh.p.k .Blvd ”Gjergj Fishta “ Pallati Delta shk.1,kati i 4 ǀ Tirane ǀ Albania Office
Tel: +35542255506 ǀ www.dimensionhr.al