kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shes dhe blej makina

  Shesim dhe blejme makina.
  Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel: 0685747984
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180518-WA0000.jpg
S: 123
Madhesia: 46.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu