Modifikime per furgona Sprinter, WV Crafter ,Ford , Iveco, Renault,etj etj Design&New Concept.Minibus-Center eshte firma Shqiptaro - Turke e modifikimeve te furgonave dhe te autobuseve. Ka nje eksperienc pune 20 vjecare ne shnderrimin e furgonave te mbyllur ne minibus per udhetar. Vizioni yne eshte te ndertojme dhe te krijojme industrin e modifikimit te makinave per pasagjer ne Shqiperi. Stafi yne eshte i berbere nga specialiste turq dhe shqiptare te cilet kane nje eksperience 20 vjecare ne modifikimin e furgonave dhe autobusve ne Bursa,Turqi.Ne ofrojme risi e profesionalizem qe nga faza e pare e dizenjimit dhe deri ne realizimin perfundimtar te shendrrimit te automjetit.
Minibus-Center garanton shpejtsi dhe cilesi maksimale ne krijimin e makinave te personalizuara,ne varsi te nevojave dhe kerkesave te klienteve tane.
Minibus-Center ju garanton perkushtim, korrektese, dhe staf mikprites.
Ofrojme minibuse lluksose me qera.


cel 0699374444
www.minibus-center.com

Cel. : 069934444