kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Krevat per femije 0-4 vjec. 30.000 Leke

  Krevat i pershtatshem per bebe dhe femije, mjaft i rehatshem dhe i sigurte. Krevati eshte me ngjyre te bardhe, me kater sistar te vegjel dhe njera nga pjeset anesore te krevatit mund te mbyllet ose te qendroje gjysem e hapur. Krevati eshte mjaft i sigurte per nga ana shendetsore e femijeve pasi eshte perdorur boje e testuar dhe e sigurte per bebe dhe femije. Ka nje dyshek Aloe vera sipas permasave te krevatit, aksesor per krevatin qe vendosen ne kater faqet anesore te krevat gjithashtu edhe nje bateni e trashe per femije( ngjyre e verdhe limoni e embel me dy arusha ne qender).Ngjyra e krevatit dhe e batenis eshte mjaft te pershtatshme per te dy gjinite. Krevati eshte i trajtuar dhe ruajtur mjaft mire.

  Cel. : 00355698609150
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 830A0567-B4C6-4AB2-875E-FAA8C710BE38.jpg
S: 123
Madhesia: 29.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6790F134-EB34-4476-8B7C-BB837D646849.jpg
S: 57
Madhesia: 25.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BE07FC64-7C60-4F34-8A8D-3B89C7C36856.jpg
S: 71
Madhesia: 29.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu