kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, oferte Arredim total 1.899 Euro  Arredoni shtepine per vetem 1899 €.
  Ne oferte perfshihet:
  • dhome gjumi,
  • kuzhine 2 m,
  • kend me hapje,
  • tavoline me 6 karrige
  • dhe mbajtese televizori (soxhorno).


  Cel. : 068 40 61 490
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: arredim total 1899e.jpg
S: 105
Madhesia: 35.0 KB  


  SHAGA Shpk
  Rr. "Hamdi Pepa"
  Qyteti i Nxenesve
  Ish-Parku i Industrise Tirane-Albania
  Tel.: 00355 42 233430
  Cel.: 068 20 76 856
  Apliko Tani, Kliko Ketu