Shiten disa Dyer te brendeshme druri, me doppio xham te akullt dhe kase ovale te reja fringo bashke me shiritat perkates .te gateshme per montim direkt.
Dyert kane dimensione te jashteme:
6 DYERx(90x205x25) modeli ne foto 18.500 Lek/Copa
1 DEREx(75x205x15 cm) dere pa xham 15.500 Lek/Copa
2 DYER (140x205x25cm) doppio dere. 28.500 Lek/Copa

Cmimi i diskutueshem vetem per blerjen e te gjithave njeheresh.

Kontakt:0682034355

Cel. : +355682034355

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  SUPER-OKAZION-SHITEN-DYER-DRURI.jpeg
S: 118
Madhesia:  19.9 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  SUPER-OKAZION-SHITEN-DYER-DRURI.jpeg
S: 118
Madhesia:  19.9 KB