kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes 100 Tavolina Kafeneje me xham te temperuar dhe mundesi reklamimi; 70 Euro/Tavolina

  Shes 100 tavolina per kafene, me xham te temperuar,
  Tavolinat gjithashtu mund te perdoren per reklamim duke vendosur reklama ne to si ne fotot e meposhtme,
  Jane prodhuar ne Paris me kosto 140 euro per tavoline.

  Cmimi : 70€ per tavoline

  Email : frenkiguess@gmail.com

  Cel : 0692907920

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 554576_207595716009267_1976958919_n.jpg
S: 150
Madhesia: 51.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 551202_214290765339762_1047003061_n.jpg
S: 145
Madhesia: 77.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 375167_214294608672711_1378837016_n.jpg
S: 149
Madhesia: 79.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 526524_207597899342382_1884010006_n.jpg
S: 146
Madhesia: 44.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0beb2f63-a8df-4a34-8650-3ad25614931a.jpg
S: 525
Madhesia: 99.7 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu