kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, jap me qera apartament ne plazh 1+1+A+BLK Kati 2, 65 m² 15 Euro/nata (Iliria,Plazh Durres)  Zona/Rruga : Iliria,Plazh Durres

  Ofrohet Apartament me qera per pushimet Verore ne zonen e Plazhit , tek Iliria ne Durres
  Banesa ndodhet shume prane Kompleksit Florida, ne Vijen e 2 te ndertimeve, vetem 30 m larg detit, ne katin e III. Pamje nga Deti
  Eshte e pershtatshme per 4+1 persona.Ka nje sip. 65 m ,1+1. ballkon me pamje nga deti.
  Banesa eshte e kompletuar me mobilje (guzhine gatimi,frigorifer, tv,freskuese ambjenti)
  Drita, uje dhe gaz te vazhdueshem


  Cmimi 15 Euro/Nata

  Cel. : +355 (0) 68 20 50 127 (Viber & What`s up )
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180729_1.jpg
S: 154
Madhesia: 30.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180729_3.jpg
S: 125
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180729_7.jpg
S: 118
Madhesia: 31.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180729_8.jpg
S: 122
Madhesia: 41.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180729_5.jpg
S: 193
Madhesia: 18.6 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu