kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike full suspension

  Ngjyra.....: e zeze

  Trupi:Full suspension, AL6061-T4/T6

  Piruni: RST-Omega-27.5-RL,100mm ,remote lock out, adjustable preload

  Disku:id-Project alloy double wall for disc, with stainless eyelets

  Gomat:
  Kenda K1027 Kadre, 54-584 (27.5*2.20)

  Frenat:Shimano BR-M395/BL-M396 disc brakes, 180/160 mm

  Shala:Selle Italia Q-Bik


  Blerje dhe me keste,vetem me karte identiteti  Cel. : 045800026
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: full suspension.jpg
S: 189
Madhesia: 29.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu