devinf.com
Katalogu i Pronave 2019
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera dhome Kati 3 30 m² 18000 Leke te reja (agllai tako) pe

  Zona/Rruga : agllai tako

  Jap me qera 1+1 e mobiluar dhe me te gjitha elektroshpiaket kati 3 18000 leke ne muaj e pershtatshme per cift
  Rruga agllai tako afer postes 19 allias njsia 4 tirane

  Cel. : 0682067774

  Cel. : 0682067774
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1511356802930.jpg
S: 1059
Madhesia: 25.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171202_153037.jpg
S: 841
Madhesia: 24.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171128_090945.jpg
S: 889
Madhesia: 13.1 KB  


  ALBDRURI sh.p.k
  Rruga Bardhyl 500m nga brryli ne unaze. TIRANE
  0682067774 / 042458810 / 2363330
  albadruri@gmail.com
  WWW.albdruri.com