Kliko

 1. Standart Tirane, shes gomone BAT 4.85m 2.500 Euro

  shes gomone BAT 4.85m te gjate e paisur me dy motore kryesori Envirude 40 kuaj fuqi dhe nje rezerve i vogel i ri shun feng(kopje e jamahas) 2,5 kuaj fuqi.
  Gomonia eshte e kompletuar me dy sedilje,timon,2 serbator, mezzo marinaio, 2 lopata, 2 jelek, spirance 15kg me zinxhir dhe litar, me shkalle dhe e perbere nga 4 tubolare per siguri me te larte.
  Me dogane dhe dokumentaciont e rregull, shitet per arsye mosperdorimi 2500 euro i padiskutueshemfoto 431694


  Cel. : 393770961661
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-05d2f9ff306030c9593b08dc22e72f65fa7b20fba0b1837d9ca90a7db9311636-V.jpg
S: 678
Madhesia: 35.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Immagine.jpg
S: 542
Madhesia: 22.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-e277c97f6c6609f0fbd8b52ffc459db7b54b51421a0931668da1df88ee7fc598-V.jpg
S: 408
Madhesia: 90.0 KB