kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Sarande, jap me qera Penthouse 1+1+BLK Kati 2, 70 m² 60 Euro (rruga e flamurit)

  Zona/Rruga : rruga e flamurit

  apartament me pamje nga deti
  ideal per familje per te kaluar pushimet verore

  Cel. : 0033769408579
  whatsapp dhe viber
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 32370911_316844738846799_8618259497590194176_n.jpg
S: 51
Madhesia: 25.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 32349740_316844652180141_8009495991310876672_n.jpg
S: 21
Madhesia: 23.8 KB