kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane. Shitet Biznesi Market (malli+ paisjet) 12.500 Euro

  Shitet Aktivitet biznesi " Market" ne Yzberisht tek pallatet e reja Lin konstruksion. Aktiviteti ka klientele te ndertuar te rregullt (pa lista) , prej me shume se 10 vitesh,xhiroja aktuale ne dite eshte mbi 34 000 Leke (te reja). Me sistem skanimi per artikujt si dhe me inventar te rregullt me fatura tatimore per mallin gjendje. Pune eshte e ngritur edhe me furnizimin e lokaleve te zones. Ambienti eshte i ruajtur me kamera dhe polici private. Cmimi 12500 euro i Diskutushem. Qeraja e ambientit 25,000 lek/muaj. Dyqani eshte nen pronesine time, dhe arsyeja e shitjes se biznesit eshte hapja e nje biznesi te ngjashem me siperfaqe me te madhe ne nje zone tjeter. Per me teper te interesuarit mund te paraqiten prane ambienteve te biznesit ose te telefonojne ne numrin e telefonit : +355684011116

  Cel. : +355684011116
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 140
Madhesia: 42.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11.jpg
S: 124
Madhesia: 38.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 101
Madhesia: 31.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 12.jpg
S: 123
Madhesia: 32.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 666.jpg
S: 115
Madhesia: 44.7 KB