kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Nderrim Xhami per te gjitha modelet Iphone

  Mbani ekranin orgjinal dhe nderroni vetem xhamin per cdo model Iphone. cmimet:
  Iphone 6 --> 4000 leke
  Iphone 6+ --> 5500 leke
  Iphone 6S --> 5500 leke
  Iphone 6s+ --> 6500 leke
  Iphone 7 --> 7500 leke
  Iphone 7+ --> 9000 leke
  Ndodhemi tek komuna e parisit.. kontakt ne whatsapp, viber dhe nr e tel. Faleminderit
  ekran iphone apple servis lcd touchscreen
  cel: 0676100597
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: servis.jpeg
S: 247
Madhesia: 21.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: poster 1.jpg
S: 190
Madhesia: 58.7 KB