kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike STROBE

  Ngjyra.....: e zeze

  Trupi: Hardtail 29 ,AL6061-T4/T6, 18 mm kickstand bracket

  Piruni: ZOOM 565D ,80mm, mecanical lock out,preload adjustable

  Disku:Cross X-6, 622-21*20.5 mm

  Gomat:Kenda K1027 Kadre ,51-622

  Frenat: Shimano BRTX805 mechanical disc brake,160-160mm

  Shala:Selle Royal RVS Viper

  BLERJE DHE ME KESTE,VETEM ME KARTDE IDENTITETI  Cel. : 045800026
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: strobe.jpg
S: 163
Madhesia: 34.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu