Pershendetje,


Jam nje zonje me banim ne Tirane prej 28 vitesh por me origjine nga Korca rreth te 50-ve, arsimi gjimnaz pa detyrime familjare. Jam shume e qete dhe e duruar me femijet gjithashtu shume jam korrekte e paster dhe nje amvise shume e mire ne guzhine
Deshiroj te punoj si Dado/ Babysitter ne Zvicer/ Gjermani.


Nese deshironi mund te me kontaktoni ne kete nr te

00355 68 509 4971