Zona/Rruga : Zona e Berrylit

Jepet Apartament me Qera :
Jepet apartament me qera me Sip.100m2 ,panoramik nga krahu i Lanes, ne katin e 3-te, ne nje pallat 7 – katesh. Apartamenti ka dyer, dritare te reja, pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 TV dhe i arreduar dhe i korreduar totalisht dhe e sapo lyer.
Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo me dritare, 2 korridore, 2 ballkone, guzhinen dhe soggiorno ne ambjent unik (OPEN SPACE).
Te gjitha ambjentet kane drite natyrale.
Pallati me izolim termik. Ne katin e nendheshem te pallatit, ka supermarket dhe ne krahe te tij, ka parkim privat dhe te lire ne bulevard.
Cmimi: 400 euro/muaj, i diskutushem.