kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Citybike Moovic

  Ngjyra.....: e zeze

  Trupi: Cross/Trekking 28 ,AL6061-T4/T6

  Piruni:ZOOM 120 E, 30mm

  Disku: Mach-1 Eco ER-10 ,622*19C

  Gomat: Kenda K192 Kourier ,reflektive, 42-622

  Frenat: Saccon V -brake

  Shala : Selle Royal Pu One

  BLERJE DHE ME KESTE,VETEM ME KARTE IDENTITETI
  Cel. : 045800026
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: MOOVIC.jpg
S: 160
Madhesia: 31.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu