kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes Syze me mcrokamer hd full hd sport racer 7.000 Leke

  Syse me microcamera fullhd ne gjendje perfekte te blera ne itali direkt nga kompania e prodhimit. Syze origjinale te pershtacme vecanerisht per ato qe qarkullojn me motorra,por te nevojshme per cdo person pasi regjistrojn si video hd foto hd dhe audio mp4. Ne cdo rast jan prova e dickaje qe me fjal nuk provohet.cmimi nuk ulet per arsye se esht gia scontato shum.

  Cel. : 0698612692
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s-l400.jpg
S: 100
Madhesia: 16.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu