kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike

  Trupi: Hardtail 27.5,AL6060-T4/T6

  Piruni : ZOOM 386A, 60mm ,preload adjustable

  Disku: Mach-1 ,Eco ER-10, 584*19C

  Gomat: Kenda K1104A 50/FIFTY, 51-584

  Frenat: Promax DSK-320 Mechanical Disc Brakes 160/160mm

  Shala: Selle Roya RVS Alpine

  BLERJE DHE ME KESTE,VETEM ME KARTE IDENTITETI


  Cel. : 045800026
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ideal-freeder-27-5-2016.jpg
S: 151
Madhesia: 32.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu