Zona/Rruga : Myslym Shyri

OKAZION! Massage Center Tirane shet BIZNESIN _ Estetike & Terapi!

Biznesi ndodhet ne Rr. Myslym Shyri!
Ambienti me qera, Kati i dyte, me nje siperfaqe 52 m2.

Perfshin dy dhoma masazhi dhe terapie te pajisura me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Cmimi: 500.000 leke

Personat e interesuar te kontaktojne ne numrin: 069 99 02 926.


Cel. : 069 99 02 926