kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike Boomax MTB

  Ngjyra.....: e zeze

  Trupi: Hardtail , AL6061-T4/T6, hydroforming internal shifting cables

  Piruni : RST F1RST TRL,100 mm,32 mm atNCHIONS,REMOTE LOCK,ADJUSTABLE,PRELOAD AND DAMPING

  Disku: Mach-1 Karma Disc

  Gomat:Kenda K1027 Kadre ,54-584

  Frenat : Shimano BR-M395-BL-M396 disc brakes, 180/160 mm

  Shala: Selle Italia Q-BIK -X-CROSS

  BLERJE DHE ME KESTE ,VETEM ME KARTE IDENTITETI


  Cel. : 045800026
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: boomax.jpg
S: 137
Madhesia: 31.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu