kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 60 m² 35 Euro/nata (Rr. e Kavajes, prane Qendres)

  Zona/Rruga : Rr. e Kavajes, prane Qendres

  Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes, prane Qendres. Apartamenti me siperfaqe 60 m2 eshte i organizuar ne, 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo, 1 ballkon. Eshte i shtruar me parket, totalisht i mobiluar dhe shume komod. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, ku ka prane te gjitha fasilitet.
  Cmimi 35 Euro/nata.
  ----------------------------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent 1 Bedroom Apartment at Kavaja Street, Apartment with surface 60 sqm is organized in 1 bedroom, 1 living room, a bathroom and a balcony. Apartment is fully furnished, paved in parquet. Apartment is located in the center of Tirana, where are all facilities.
  Price 35 Euro/night.

  ID : 354101060

  Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/p...s.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apartament%20me%20qera%20ditore%201.jpg
S: 228
Madhesia: 29.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apartament%20me%20qera%20ditore%204.jpg
S: 425
Madhesia: 24.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apartament%20me%20qera%20ditore%205.jpg
S: 198
Madhesia: 18.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apartament%20me%20qera%20ditore%203.jpg
S: 196
Madhesia: 21.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apartament%20me%20qera%20ditore%202.jpg
S: 193
Madhesia: 193.3 KB  


  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 04 4809606 / 06720 53361 / 0682053362 / 0672053360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar