AGIKONS sh.p.k
ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me ēmimet mė konkuruese nė treg. Themeluar qė nė vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumė projekte tė suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranė), ''Marea Resort'' (Kavajė), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhėrmi), ''Plazhi i Gurtė'' (Qeparo), ''Bougainville Bay'' (Sarandė) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice.


Nė kuadėr tė zvillimit tė saj, kompania fton individė tė kualifikuar nė pozicionin:

Shofer Betonjerie

Profili i kandidatit:


  • Tė jetė i pajisur me patentė tė klasit C dhe E.
  • Tė ketė pėrvojė pune tė mėparshme si Shofer Betonjerie.
  • Tė jetė i pajisur me Dėshmi Aftėsie Profesionale.
  • Kandidatėt duhet tė kenė tė paktėn 2 vite eksperiencė pune.
  • Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese.


Kushtet e Punės:


  • Orari i punės ėshtė nga ora 07:30-16:00 (30 min pushim dreke).
  • Adresa: Blloku Rezidencial Kodra e Diellit, A0/1. Tiranė, Albania.


Ofrohen kushte shumė tė mira pune dhe pagese.

Personat e interesuar dhe qė plotėsojnė kėrkesat e pėrmendura mė lart janė tė lutur tė kontaktojnė nė numrin e telefonit 068 40 16 639.


Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.