kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shitet rrethore per femije 2.500 Leke

  Shitet rrethore shume pak e perdorur .Ngrihet dhe ulet ne disa nivele.
  Cel. 0689035998

  Cel. : 0689035998
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180502_140825.jpg
S: 145
Madhesia: 16.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180502_140847.jpg
S: 60
Madhesia: 17.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu