1. Standart Berat, Shes sende per femije bebe

  OFERT Shes sende per femije bebe: krevat, tavolin buke, rethore per te ecur, boks, lodra te ndryshme me muzik, karoc 3 ne 1 etj.Sendet jan te firmave te njohura dhe shume pak te perdorura.Per me teper kontaktoni ne WhatsApp ne nr 0675843350

  Cel. : 0696124416
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180225_130221.jpg
S: 597
Madhesia: 31.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180225_130722.jpg
S: 478
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180225_130627.jpg
S: 467
Madhesia: 22.8 KB