kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Canon eos 450D + 3 lente + rrip + bateri & charger + sdCard 30.000 Leke

  -Canon EOS 450D body


  -Lente Tamron 18-200mm f3.5/5.6 (AF Aspherical XR Di II LD IF MACRO o/ 62 A14) Lentja ka problem me AutoFocus i punon deri ne 55mm por perdoret me Manual focus deri ne 200mm. Ka edhe "LOCK button". Lentja suporton edhe makro per objektet e aferta.


  -Lente Canon 35-70mm f3.5/4.5 (Canon zoom lens EF 35-70mm f1:3.5-45 A) Lentja eshte shume pak e perdorur ne gjendje te shkelqyer. I punon Autofocus dhe eshte shume i shpejte. Ngjyrat i nxjerr te gjalla dhe imazhi eshte i paster. Sfondin e sfumon dhe ka edhe efektin BOHKE qe i shkrin gjyrat.


  -Lente Canon 28-90mm f4/5.6 (Canon zoom lens EF 28-90mm 1:4-5.6 II MACRO 38cm AF + MF) Lentja eshte e perdorur po nuk ndikon ne imazh per ngjyrat dhe kualitetin. Ben makro nga nje distance e afert 38cm. Sfondin e sfumon dhe ka edhe efektin e bukur te BOHKE me rrathe qe eshte i vecante qe e kane lentet e vjetra. Perdoret ne AutoFocus dhe ne ManualFocus.


  -Rripi nuk eshte i Canon por eshte i Nikon por eshte rrip origjinal.


  -Bateria eshte e re 1 jave e perdorur. Lloji i baterise eshte LP-E5 Li-ion 7.4v 1160mAh. Bateria karikohet per 2.5 ore deri ne 3 ore dhe mban rreth 300-350 shkrepje per 6-7 ore punim.


  -Karikuesi per bateri LP-E5 i perfshire. karikuesi eshte i ri 1 jave i perdorur.


  - Memory Card microSD Adaptor + microSD card 4gb .
  ***Contact:

  -(Niku) +35564875161 (Whatsup + Viper)
  -E-mail: albtech.sales@gmail.com
  -Facebook: AlbTech Sales https://www.facebook.com/albtech.sales/

  Cel. : +355684875161
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31939830_468928450190241_9129422118335807488_n.jpg
S: 171
Madhesia: 22.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31945221_468929703523449_7403069917903192064_n.jpg
S: 115
Madhesia: 28.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31957844_468928686856884_1304586935951425536_n.jpg
S: 115
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31487890_468928480190238_1296366999907074048_n.jpg
S: 102
Madhesia: 42.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31947152_468928586856894_400656170236248064_n.jpg
S: 109
Madhesia: 40.9 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu