kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes karroce Bugaboo Cameleon Set me te gjitha pjeset TANI Nga 600 nė 500 Euro

  Shitet karroce e firmes Bugaboo Cameleon. Ngjyre bezhe e pershtatshme per vajza dhe per djem. Eshte set me te gjitha aksesoret perkates vere/dimer.( cader, rrjete, mushama, cante, etj) Ka edhe nje Maxicosi Cabriofix me pershtateset per tu montuar ne karrocen Bugaboo. Eshte karroce shume shume praktike. Shtyhet me 1 gisht ne cfaredolloj rruge sepse rrotat i rrotullohen 360 grade. Eshte me sistem frenimi sigurie. Quhet ndryshe karroca e VIP sepse shume personazhe te njohur boterore e kane perdorur per femijet e tyre.

  I kam blere ne Gjermani karrocen 1200 euro Maxicosin 200 euro. Pershtatset 40 euro. Ne gjendje shume te mire. Shiten te gjitha 600 euro. TANI 500 euro.


  0694050041


  Cel. : 0694050041
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9BBD8632-199A-4C07-ADED-BC6F3F97E135.jpg
S: 582
Madhesia: 31.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7F1FE64F-6FF9-4630-9C52-EA823E016918.jpg
S: 397
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8D0116F5-3B5F-4021-BBA8-8C98F19EBBC9.jpg
S: 403
Madhesia: 44.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28B75C40-613C-45C6-8AF9-E12A60A1051D.jpg
S: 375
Madhesia: 37.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu